Jdi na obsah Jdi na menu
 


Osmá výstava

2. 9. 2007

Osmá výstava.

Do Mladé Boleslavy jezdím ráda.Krásný velký areál s jemnou trávou.Navíc špicíci mají kliku,že je jejich kruh umístěn pod přístřešek.

Dne 2.9.2007 bylo počasí super,ani horko,ani zima.Špice posuzovala p.Ovesná.

ObrazekPrvní šel (jako už tradičně) do kruhu Prcek.Byl to souboj dvou brášků,jeho a černého Cerberuse.Spravedlivě vyhrál černoušek.Miláček můj maličký ale dostal pěkný posudek a V2 a res.CAC !

Roček měl (na špice) velikou konkurenci dalších ČTYŘ pejsků!ObrazekPět špiců v jedné kategorii jsem ještě nezažila.A navíc každý v jiné barvě.Těžké a dlouhé bylo rozhodování paní rozhodčí.

ObrazekRoček získal V4.Obrazek

A jedeme domů.

ObrazekPS:Ještě musím napsat,že sestra se zúčastnila své první mezinárodní výstavy,zatím ve třídě dorostu.A její fenka,Haggi od Dvou lvů,získala v konkurenci dalších tří fenek....PRVNÍ MÍSTO !!! Gratuluji. :-))))

Rozhodčí : p.Ovesná

Posudek - Roček :

kompaktní pes,hlava typického samčího výrazu,skus korektní,tmavé jiskrné oko,správně nasazené ucho.Poněkud zboč.lokty hrudních končetin,dobrá povaha.

Ocenění : V4

Posudek - Prcek :

20 ti měsíční pes,slabší kostry.Hlava velmi pěkná,korektní skus,plnochrupý.Méně prostorný hrudník,pevný hřbet,dobrá mechanika pohybu,velmi dobrá kvalita srsti.

Ocenění : V2 , res.CAC

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář