Jdi na obsah Jdi na menu
 


Devátá výstava

23. 9. 2007

Devátá výstava.

Specialní výstava špiců 2007,Zbraslav u Brna.ObrazekObrazek

Tak se jmenovala výstava špiců,konaná 23.9.A bylo to poprvé,kdy jsem sama,jen s Ročkem.Než jsem se totiž rozhodla,jestli ject nebo ne,bylo po uzávěrce.I přez to mě výstavní výbor ještě umožnil se přihlásit (děkuji).Ale jen jednoho pejska,protože už byli objednané ceny a diplomy.

No myslím,že Prcek si to doma s páníčkem (v posteli,krmen šunkou) parádně užil.

My s Ročkem taky.

Jako pokaždé jsem v pět ráno děsně brblala,jestli to mám zapotřebí,vstávat v tuto nekřesťanskou hodinu.Ostatně i oba čudlíci se při chůzi motali,zívali a všemožně dávali najevo,že chtějí ještě do postele a spinkat.Jenže čas letí jako splašený a v šest už musíme být na cestě.Veze nás další špicařka Jana,panička Allánka (http://www.allan.estranky.cz/).

ObrazekAreál na Zbraslavi je perfektní.Veliká oplocená plocha,kde si pejskové můžou běhat,jak chtějí.Tři velké,prostorné kruhy se v prostoru téměř ztrácejí.Na terase připravené pohoštění,počasí nádherné,organizace perfektní (jen by to chtělo ozvučení,né vše bylo dobře slyšet).

ObrazekRočka posuzovala paní Lenka Frnčová.Tak krásný posudek ještě nemáme.Obrazek

Získal V1 a CAC.

V autě (kde jindy Roček pobíhá a kňourá) a v tramvaji v tašce (to jel poprvé) byl Roček děsně hodný.

Je to zlatíčko,které bylo tak unavené,že následně prospalo deset hodin v kuse.

Rozhodčí : p.Frnčová

Posudek :

2 letý,výborně stavěný pes,vynikající hlava,nůžkový skus,výborně nasazené i nesené ucho.Vynikající horní i dolní linie,výrazné přehrudí,výborná síla kostí,správné tlapky,správné úhlení vpředu i vzadu,výborný pohyb.Vynikající kvalita srsti,pozorná povaha,výborně prezentován.

Ocenění : V1 a CAC

.

.

.

.

.

.

.

.

..

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář