Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čtvrtá výstava

19. 11. 2006

Čtvrtá výstava - 19.11.2006 MVP v Letňanech

Tak čtvrtá výstava je za námi.Konala se ve výstavním areálu Praze Letňanech.

Jako obvykle jsme vstávali před šestou hodinou ranní.Tedy vstávali,po bytě jsem bloudila jen já,kluci odmítali před devátou vystrčit pacinku z postele.Byli tedy surově vytaženy a odneseny před dům.Jedna rychlá loužička a honem se jít dospat do auta,které zatím páníček trošku vytopil.

Počítala jsem s ucpanou silnicí a kolonami aut.Nic takového se nekonalo a tak jsme byli u kruhu úpně první,málem museli kvůli nám v hale rozsvítit.A nastalo čekání.Bylo dlouhé,protože nejprve šli na řadu bostonští teriéři.

Je i následující špice posuzovala paní Lisbeth Mach ze Švýcarska.

A už se to blíží.Rychle ještě oba kluci vyčůrat a připravit Prcka,který jde jako první.

ObrazekJenže ouha.Hnědáček se špatně vyspinkal,nelíbí se mu hala,lidi okolo,nevím přesně co,ale ocásek má dolů,nešťastný oči a vůbec se mu do kruhu nechce.Nakonec se jen kvůli paničce vzmužil a zabojoval.A panička mu to málem pokazila!Špatně jsem pochopila pokyn paní rozhodčí (postavit se na stranu a čekat) a odešla jsem z kruhu (myslela jsem si,že jsme neuspěli).Rychle strčila Prcka do klece a začala připravovat Ročka,který měl jít na řadu.A najednou jsou u nás a kde prý jsme?Tak zase prohodit předváděčky i pejsky a honem zpátky na koberec.Málem doslova,protože paní Mach je hodně rozčílená.I přez to dostal Prcek krásný posudek a V1 a CAJC !!!Obrazek

A už je řada na Roček.Baví ho to,nese se jak baletka.Poprvé je v mezitřídě a prvně má v kruhu soupeře (Gall Liška od Krbu).A vyhrává,má CAC !

ObrazekDalší kolo je boj o CACIB.Nestíhám sledovat,co se děje kolem,plně se soustředím jen na Ročka a koutkem na paní rozhodčí,abych zase něco nepopletla.Chvilka napětí...a paní rozkodčí ukazuje na nás!!!Máme CACIB !!

ObrazekVznáším se tak vysoko na obláčku štěstí,že mi až za hodně dlouhou dobu dochází,že v dalším boji získáváme další ocenění - BOB !!!

Odpoledne se ještě ukážeme v konečném finále všech plemen z páté skupiny a Roček se dostal do užšího finále deseti psů.

Jsem šťastná a až druhý den mi vlastně dochází,jak velmi úspěšný den to byl.ObrazekRoček porazil velmi výstavně úspěšné a zkušenější pejsky i fenečky (což jsem naštěstí zjistila až doma,protože bych pro klepající se končetiny namohla ani do kruhu).

Rozhodčí : p.Mach

Posudek - Roček :

správná velikost,vysoce typický pes,výborná povaha,stavba těla ve všech směrech odpovídá standartu.Dobrá hlava a podsada.Korektní nůžkový skus.Výborně se předvádí v pohybu.

Ocenění : V1 , CAC , CACIB , BOB

Posudek - Prcek :

velmi temperamentní mladý pes,krásné hnědé barvy.Momentálně ještě příliš mladý na rám špice.Kompaktní krátký tělní rámec,dobrý ocas,jemná kostra.Výborná hlava s mírným orámováním kolem očí,avšak tmavé oko.Nůžkový skus,velmi dobrý pohyb.

Posudek : V1 a CAJC

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář