Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čtrnáctá výstava

11. 6. 2011

Tak páníčka zase přepadla touha po výstavním kruhu......a jeho očko padlo na Krajskou výstavu v Rokycanech.
A tak jsme 11.6.2011 vyrazili po šesté !!! hodině ranní!Cestou jsme přibrali kamarádku Dášu s jejím středním špicíkem.Musím říct,že velmi hodným a vychovaným...v autě zalehnul a dělal že není...asi také nerad vstává.
Výstava byla na letišti.Musím říct,že perfektně zorganizovaná,kruhy prostorné,spousta místa a velmi ochotné a usměvavé organizátorky (pána jsem neviděla ani jednoho...možná byli v zákulisí  ,-)  ).
Začátek byl v půl desáté a hned to začalo odsýpat.

prcek-v-kruhu.jpgPrvní šel na řadu Prcek (Conti z Dikinky).Snažil se a dostal V1 a Vítěze třídy - a byl první pohárek!Co se mu povedlo dál mě zcela vyvedlo z míry.On,náš maličký výškrabek,zlatíčko hnědý porazil  v dalším kole dva černé soupeře,šampiona a interšampiona!!!!!!!!!!!!
Získal Krajského vítěze a další,větší pohár!!!

Byla jsem opravdu v šoku a páníček lítal nebezpečně vysoko v oblacích   :-D
prcek-a-souperi.jpg

Pak nastoupil do kruhu Roček (Rick z Krásných koutů)...tam byl maličký zádrhel,protože já po úrazu s berlí do kruhu nechtěla a on zase nechtěl chodit s páníčkem (závislák jeden můj sluníčkovský).No co se dalo dělat,musela jsem nastoupit,naštěstí měla paní rozhodčí Marušková veliké pochopení a nechala mě obejít opravdu jen nejnutnější .
Roček nechtěl zůstat pozadu za hnědáčkem a i on vybojoval dva poháry,
V1,Vítěz třídy,Krajský vítěz!

rocek.jpgV závěrečném finále Roček postoupil mezi deset nej z Krajských vítězů.

prcek-a-odmena.jpgKluci dostali jako odměnu mňamky a hračky.(uličníci poznají novou věc a chlubí se s ní).rocek-a-odmena.jpg


A  musím říct,že doma jsme všichni už po Zprávách padli a spali nepřetržitě 12 hodin!Poplatek za výstavu byl jen 280.- za psa a přez to bylo za každé ocenění pohár.(fotku přikládámkv-rokycany.jpg,a to tam nejsou pohárky za Vítěze třídy!)A hned při příchodu každý dostal tašku s pamlsky,vzorky suchého krmení a dárkem pro paničku/páníčka!!!

Zcela specielní cenu dostali mladí i staří vystavovatelé - osmáka degu!!Živého!.....bylo krásné sledovat jak se ostatní bojí,aby na ně taky tato cena nevybyla.


Nechápu,že tady byli tak krásné ceny a na velkých výstavách (Mezinárodní atd.),kde jsou popatky víc jak 3x vyšší, dávají s bídou medaily a pohár jen za CACIB.....

 


 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář