Jdi na obsah Jdi na menu
 


9.Rodina plná psů

27. 8. 2006

Rodina plná psů.

Co si pamatuji,byli v naší rodině,s malou přetávkou,psi.

Než jsem se já narodila,byla to boxerka.Bohužel v tomto starověku tvrdili lékaři,že pes a miminko nesmí být pohromadě.A tak fenka musela z domu.(Mám dojem,že mi to moje starší sestra do dnes trošku neodpustila).

Po té babička dostala jako dárek hladkosrstou jezevčičku.V šesti měsících umřela na psinku,na kterou nebylo očkování.

A konečně k mým patnáctým narozeninám jsem si konečně vyprosila svého pejska.Byl to dlouhosrstý králičí jezevčík - Dix z Radotínských strání.ObrazekByl to Pan pes.Byl "svůj" a miloval mého tátu.S ostatními se začal kamarádit,až když se jeho páníček vrátil z práce domů.Do té doby nás přehlížel.

Po jeho smrti si sestra koupila vlastního dlouhosrstého jezevčíka - Césara.ObrazekObrazek

A dva roky na to dobrmana Arga.Ten se stal její životní láskou.

Manželovy rodiče si pořídili maltézáčka Endyho.ObrazekAby si měl s kým hrát (jen výmluva,pejska jsem moc chtěla),napadlo mě,že by jsme taky mohli mít čtyřnohého kamaráda.

Obrazek

A tak se k nám nastěhovalo naše chlupaté štěstí - Kimeček,německý špic (Akim Kim Wen).

V součastné době žijí v naší rodině,kromě Ročka a Prcka,rodičů jezevčička Adélka a synovce boloňská bišonka Anežka.ObrazekObrazek

Tak tchán to vydržel bez pejska asi půl roku.Po velmi důrazném prohlášení,že už pejska nikdy,že už je starý,nemocný,.........si v neděli 3.9.06 koupil štěňátko maltézáčka.Jmenuje se Endy III. :-))

Obrazek

Asi bych měla opravit název na "Rodina plná psů a kotěte".V řijnu přišlo k našim mladým (synovec se ženou) kotě.Maličké,vyhublé a opuštěné.Dostalo napapat a mělo šupajdit dál....No dobře,může zůstat na zahradě,do domu v žádném případě!....Jenže zimu by venku nepřežilo (jak pravil veterinář).Inu dobrá,může do koupelny.Je tam vyhřívaná podlaha a teploučko....Po dvou měsících lítá Číča po celém barákuObrazek.Jen postel zůstala výhradním královstvím desetileté boloňky (jak dlouho?) Anežky,aby se měla kam schovat před hravou kočičkou.Jsme zvědavý,co z Číči vyroste (tygr?).Je veliká a blízko nálezu má zimní stanoviště cirkus Berousek. .-))

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář