Jdi na obsah Jdi na menu
 


19.ŠŠ neboli Špicí špacírek

5. 4. 2008

ŠŠ neboli Špicí špacírek.

Tak a je to za námi.První Špicí špacírek konaný v Praze.

ObrazekA bylo to parádní.Konal se v Kunratickém lese a ačkoli jsem rodilá  pražačka netušila jsem,jak je tento park obrovský.

Začátek výletu byl v půl jedenácté,aby měli čas dojet i mimopražští účastníci,ale určitě jsme to ocenili i my,že jsme si mohli přispat.

Počasí bylo perfektní,ani horko ani zima.Skoro to vypadalo,že si ho obě organizátorky Anička (  http://linpau.wgz.cz/ ) a Jana ( http://allanovasmecka.ic.cz/ ) objednaly.V pátek i v neděli pršelo,jen sobota byla slunečná.

Nakonec se nás sešlo 22 špicíků (!),jeden shih-tzu,belgická ovčanda a československá vlčanda.Měli by jste vidět ty udivené pohledy,úsměvy a samozdřejmě otázky,co je to za pejsky,od kolemjdoucích výletníků.Obrazek

Potkali jsme spoustu běžců,cyklistů atd. a dokonce i jezce na koních!To bylo ticho (opravdu nelžu!), když koníčci procházeli skrz naší obr smečku!Bylo vidět jen vykulená očka  a dlooouhé čumáčky snažící se nasát pachy těch divných obrpejsků.

ObrazekTuto vycházku by zvládly i méně zdatné paničky (jako já).90% cesty vede po rovině kolem potoka (v kterém se dokonce ráchal i jindy ve vodě rozpustný Roček!!!O mokrém Prckovi ani nemluvím,toho jsem nemohla,vodomila jednoho,od potoka dostat).

Co se mi moc líbilo,že za celý výlet nebyl mezi pejskama (ani páníčkama) jediný konflikt!Sem tam nějaká fenka zavrčela,když byl nápadník moc neodbytný,ale jinak nic.....takže všem páníčkům a paničkám dávám velikou jedničku za vzorně vychované chlupáčky. 1 !!!

Byla jsem hodně udivená,když nám Anička na konci špacírku řekla,že jsme ušli téměř 13 kilometrů ! Obrazek

Doma kluci zbaštili pečené kuřátko a padli.A spali....a spali....a spali.....

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář